لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم

7 مزیت عالی لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم

لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم 100% بدون درد است و برای انواع پوست و مو مناسب است. لیزر سوپرانو بر اساس روش IN-MOTION کار می کند که پالس های لیزر را در مدت زمان کوتاهی در پوست آزاد می کند. این کار باعث گرم شدن تدریجی پوست تا 45 درجه می شود و درمان موثر و بدون درد است. از آنجایی که پروتئین های فولیکول مو بیش از این دما خواص تغذیه ای خود را از دست می دهند، فولیکول مو دیگر عملکردی نخواهد داشت.

بخوانید: لیزر بدون درد غرب تهران

1. لیرزی بدون درد است

وقتی کلمه لیزر را می شنوید ممکن است یاد درد لیزر موهای زائد به فکر شما خطور کند، اما حقیقت این است که نسل جدید لیزر موهای زائد مانند سوپرانو آیس تیتانیوم بدون درد است. این درمان از نور برای هدف قرار دادن فولیکول مو استفاده می کند. تنها چیزی که احساس خواهید کرد یک احساس گرمای خفیف و گزگز است.

لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم

2. در هر نقطه از بدن قابل استفاده است

لیزر موهای زائد سوپرانو برای تمام موهای زائد قابل استفاده است. می توان از آن در ناحیه حساس بیکینی، زیر بغل، ساق پا و صورت استفاده کرد. زیرا این درمان غیر تهاجمی است و به هیچ وجه به پوست آسیب نمی رساند.

بخوانید: لیزر الکس کندلا یا سوپرانو تیتانیوم؟

3. برای انواع تایپ پوستی مناسب است

خبر خوب این است که هر کسی می تواند از این لیزر استفاده کند، زیرا برای انواع پوست مناسب است.  لیزر سوپرانو برای انواع تایپ پوستی از پوست سفید تا پوست تیره مناسب است. دلیل آن هم دارا بودن طول موج های مختلف است زیر است:

  • الکساندرایت (الکس) 755: طول موج الکس، 755 نانومتر بوده که برای افرادی که دارای پوستی سفید و موهایی بور و کم پشت هستند استفاده می‌شود.
  • دایود 810:دایود از طول موج 810 نانومتر استفاده نموده که موهای زائد پوست های گندمی را از بین می‌برد.
  • ان دی یاگ 1064:با طول موج 1064 نانومتر برای افرادی که پوست برنزه و مو های مشکی و ضخیم دارند مناسب می‌باشد.

بخوانید: بهترین مرکز لیزر بلوار فردوس شرق

4. درمان مناسبی برای موهای زیر پوستی

یکی از مزیت های لیزر موهای زائد رفع موهای زیر پوستی است که باعث شکل نا مناسبی به پوست می شود. لیزر سوپرانو به خوبی در حذف این مو های زیر پوستی عمل می کند و ظاهری مناسبی به پوست مناطق حساس خانم ها می بخشد.

 

5. درمان سریع

این سیستم لیزری دارای اندازه سری لیزر بزرگتر و سرعت ارسال پالس های نوری بالاتر است که جلسات درمانی سریع تری را به خصوص در نواحی بزرگتر مانند پاها یا پشت ها امکان پذیر می کند.

بخوانید: آیا لیزر موهای زائد برای موهای سفید موثر است؟

6.کاهش خطر عوارض جانبی

سیستم خنک کننده ابتکاری آن به محافظت از پوست کمک می کند و خطر عوارض جانبی مانند قرمزی، تورم یا تحریک را کاهش می دهد.

 

7. پوست صاف و ابریشمی

لیزر موهای زائد با از بین بردن موها و فولیکول های زیر پوست، رنگ روشن تری به پوست می بخشند و دلیل آن هم این است که فولیکول های مو رنگ تیره ای دارند وقتی که شما شیو یا هر روش دیگر برای حذف موهای زائد انجام می دهید فولیکول مو به صورت کامل حذف نمی شوند اما لیزر موهای زائد این فولیکول مو را برای همیشه از بین می برد و به همین دلیل پوستی صاف و ابریشمی برای مشا به ارمغان می آورد.

منبع:

https://www.wimbledonclinicaesthetics.co.uk/contact-us-mob/blog/124-5-things-you-need-to-know-about-soprano-laser-hair-removal

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *