هایفوتراپی

هایفوتراپی

دستگاه هایفو 4 بعدی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

دستگاه هایفو 4 بعدی (4D ULTRA HIFU) جدیدترین دستگاه هایفو می باشد که با بالا بردن سطح کلاژن سازی پوست باعث جوان سازی و لیفتینگ پوست می شود. هایفو تراپی یک روش بدون درد است که نیاز به جراجی ندارد و درمان با این دستگاه به صورت غیر تماسی است.
علاوه بر این دستگاه هایفو 4 بعدی برای از بین بردن چین و چروک صورت و همچنین خط خنده و اخم کاربرد دارد. این دستگاه دارای تاییدیه های CE اروپا و FDA آمریکا می باشد.


هایفوتراپی برای چه مواردی کاربرد دارد؟

امروزه هایفو تراپی با توجه به مزایای گفته شده بیشتر از قبل مورد استفاده قرار می گیرد. بیشترین کاربرد دستگاه هایفو برای:

  1. رفع چین و چروک پوست
  2. سفت کردن افتادگی و شل شدگی پوست در ناحیه‌ی گردن و غبغب
  3. لیفتینگ گونه‌ها، ابروها و پلک‌ها
  4. بهبود وضعیت خط چانه
  5. صاف و سفت کردن پوست صورت
  6. لیفت گردن و دکلته
  7. اصلاح طرح لبخند

بخوانید: لیزر موهای زائد

هایفو 4 بعدی

هایفوتراپی چگونه عمل میکند؟

امواج اولتراسوند با انرژی متمرکز دقیقا لایه زیرین سطح پوست را هدف قرار می دهند. این انرژی باعث گرم شدن سریع بافت می شود. هنگامی که سلول های پوست به دمای مورد نظر رسیدند، آسیب سلولی را تجربه می کنند. این آسیب برخلاف اینکه خطر داشته باشد منجر به تحریک سلول ها برای کلاژن سازی می گردد.
کلاژن پروتئینی است که ساختار پوست را تشکیل می دهد. از آنجایی که امواج اولتراسوند با فرکانس بالا تنها بافت زیر پوست را تحت تاثیر قرار می دهد هیچ مشکلی برای سلول های مجاور ایجاد نمی کند.


آیا هایفوتراپی درد دارد؟

هنگام انجام کار هایفو، فرد احساسی مشابه جرقه های کوچک و گرما دارد. این احساس به هیچ وجه دردناک و غیرقابل تحمل نمی باشد، بخصوص در تکنولوژی های جدید مانند دستگاه هایفو 4d اما اگر نگران درد هستید قبل از شروع درمان برای شما از بی حسی موضعی استفاده خواهیم کرد.


ماندگاری هایفوتراپی چقدر است؟

نتایج هایفوتراپی را ۱ الی ۳ ماه بعد از انجام کار مشاهده خواهید کرد و ماندگاری ، ۶ ماه الی یک سال و حتی بیشتر خواهد بود در نتیجه این روش سالی یک الی ۲ بار انجام میشود تا نتایج دائمی و خارق العاده ای برای شما خلق کند.


دستگاه هایفوتراپی کلینیک اوستا چیست؟

کلینیک اوستا مجهز به دستگاه هایفو ۴ بعدی 4D ULTRA HIFU پیشرفته ترین و قوی ترین دستگاه هایفو موجود در ایران است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *